Álláshirdetés - PR Manager

2011.03.07. 10:42 Codra

Álláshirdetés

A Codra Kft. felvételt hirdet PR menedzser munkakörbe. Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik új ismeretekre, kihívásokra vágynak, és motiváltak arra, hogy aktívan részt vegyenek az informatikai nagy- és kiskereskedelmi piac lendületes fejlődésében.

Feladatok:

  • belföldi key account cégekkel közös PR startégiák kidolgozása
  • gyártói (kizárólagos képviseletű vendorok) stratégiák egyeztetése
  • viszonteladókkal és végfelhasználókkal történő kapcsolattartás
  • akciók, promóciók tervezése
  • sajtóközlemények kiadása és riportálás
  • éves gyártói stratégiák meghatározása, lebonyolítása
  • PR kimutatások készítése

Elvárások:

  • felsőfokú, szakirányú végzettség
  • jó fellépés és kiváló kommunikációs képzettség (megnyerő egyéniség)
  • munkabírás, csapatszellem
  • tanulási készség
  • pályakezdőket is szívesen várunk
  • aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás (nem nyelvvizsga)
  • Microsoft Office, Adobe Creative Suite, CorelDRAW ismerete
  • gény az elméleti tudás gyakorlati kamatoztatására és a folyamatos fejlődésre
  • elkötelezettség, felelősségtudat és karrierorientált gondolkodás
  • kezdeményezőkészség és stratégiai gondolkodás
  • nyílt, kiegyensúlyozott személyiség
  • jó elemzői és döntéshozói képesség
  • vevőközpontú, motivált és meggyőző személyiség

Előnyök:

  • Microsoft Dynamics vagy Progen sERPa rendszer ismerete
  • Web 2.0 rendszerek ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú-távú munkalehetőség, egy magyar hátterű cégnél, (8 órás) alkalmazotti státuszban,
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • A Codra Kft PR ügynöksgének támogatása
  • A világ vezető gyártóival és kereskedelmi cégeivel együttműködési lehetőség
  • Szerteágazó médiakapcsolatok
  • Legkorszerűbb technikai eszközök; okos telefon, mobil internet, high-end számítógép
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Csoportos banki kedvezmények
  • Számos kedvezményes vásárlási lehetőség

Az állásra e-mailben lehet jelentkezni, a magyar és angol nyelvű önéletrajz és a motivációs levél egyidejű elküldésével az info@codra.hu e-mail címen, a tárgyba írva „Jelentkezés 20110307/07 állásra” kóddal. Kérjük, hogy levelében fizetési igényét is jelölje meg. A munkavégzés helye a 11. kerület.

A Codra Kft. ügyfelei között megtalálhatóak a legnagyobb magyarországi kiskereskedelmi (retail) láncok (Media Markt, Saturn, Extreme Digital, Starking, stb), valamint a viszonteladók és subdistributorok és természetesen végfelhasználók is. Márkáinkra jellemző a magas minőség. Nem csak egyszerűen disztributáljuk a termékeket, hanem ahhoz minőségi szolgáltatásokat is adunk, így például terméktámogatást. Az a munkavállaló, aki elnyeri tetszésünket, az adott márkákból, valóban egyedülálló tudást szerezhet, valamint értékesítési képességeit is kiterjesztheti. A termékmenedzseri munka nem csak irodai munka, kreativitást és kommunikációs képességet is igénylő feladat.

Jelentkezési határidő:2010.04.05.

A megfelelő munkavállaló megtalálása esetén a jelentkezési határidőt nem tartjuk be!

Szólj hozzá!

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.

süti beállítások módosítása